Лiпень
5
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Лiпень
6
Серада
Метафізічны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Амелі Натомб
Лiпень
7
Чацвер
Музычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Лiпень
7
Чацвер
Дню народзінаў Марка Шагала прысвячаецца! / Эцюды памяці / Дом-музей Марка Шагала ў Віцебску
21:00
Уладзімір Драздоў
Лiпень
8
Пятніца
Дню народзінаў Марка Шагала прысвячаецца! / Эцюды памяці / Дом-музей Марка Шагала ў Віцебску
21:00
Уладзімір Драздоў
Лiпень
12
Аўторак
Музычная казка паводле Шарля Пэро
10:30
Алесь Замкоўскі
Лiпень
12
Аўторак
Эцюды памяці / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Драздоў
Лiпень
13
Серада
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Васіль Шукшын
Лiпень
15
Пятніца
Міжнародны фестываль «Славянскі базар у Віцебску» / «Тэатральныя сустрэчы» / Камедыя на 3-ы дзеі
19:00
Віталь Вольскі
Лiпень
16
Субота
Міжнародны фестываль «Славянскі базар у Віцебску» / «Тэатральныя сустрэчы» / Драмтэатр на Васільевскім / Драма / На рускай мове
18:00
Максім Горкі
Лiпень
17
Нядзеля
Міжнародны фестываль «Славянскі базар у Віцебску» / «Тэатральныя сустрэчы» / Праект «ТриТФормаТ» / Спектакль / На рускай мове
18:00
Леў Талстой
Лiпень
18
Панядзелак
Міжнародны фестываль «Славянскі базар у Віцебску» / «Тэатральныя сустрэчы» / Тэатр на Паўднёвым Захадзе / Камедыя / На рускай мове
19:00
Мікалай Гогаль
Лiпень
19
Аўторак
Інтэрактыўная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Аляксей Дудараў
Лiпень
20
Серада
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Альда Нікалаі
Лiпень
21
Чацвер
Меладрама на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
19:00
Эрык Сігал
Лiпень
26
Аўторак
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
19:00
Аляксандр Савуха
Лiпень
27
Серада
Трагікамедыя на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
19:00
Павел Санаеў
Лiпень
28
Чацвер
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны паводле п’есы «Rock’n’roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Міхаіл Хейфец
Жнiвень
2
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг
Жнiвень
10
Серада
Рамантычная казка для дзяцей і дарослых
10:30
Дзьюла Урбан
Верасень
20
Аўторак
ГАСТРОЛІ Уладзімірскага акадэмічнага абласнога драматычнага тэатра (Расія) / Камедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Аляксандр Астроўскі
Верасень
21
Серада
ГАСТРОЛІ Уладзімірскага акадэмічнага абласнога драматычнага тэатра (Расія) / Гісторыя каня / На рускай мове
19:00
Паводле аднайменнай аповесці Льва Талстога
Верасень
22
Чацвер
ГАСТРОЛІ Уладзімірскага акадэмічнага абласнога драматычнага тэатра (Расія) / Рамантычная камедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Алена Скараходава

  

ТЭАТР У САЦЫЯЛЬНЫХ СЕТКАХ

           

 

ІНФАРМАЦЫЙНЫЯ ПАРТНЁРЫ

           
          

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка