Верасень
5
Чацвер
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Верасень
6
Пятніца
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Верасень
10
Аўторак
Адкрыццё 94-га тэатральнага сезона / Бенефіс вядучага майстра сцэны Пятра Ламана / Камедыя на 3-ы дзеі
19:00
Віталь Вольскі
Верасень
11
Серада
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Херберт Бергер
Верасень
12
Чацвер
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Верасень
13
Пятніца
Лірычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Лопэ дэ Вега
Верасень
14
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Музычная казка / Камерная сцэна
12:00
Аляксей Якімовіч
Верасень
14
Субота
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Альда Нікалаі
Верасень
15
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Браніслаў Нушыч
Верасень
17
Аўторак
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Марцін Мак-Донах
Верасень
18
Серада
ГАСТРОЛІ Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі (г.Бабруйск) / Камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Кен Людвіг
Верасень
19
Чацвер
ГАСТРОЛІ Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі (г.Бабруйск) / Рамантычны трылер на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Па п’есе «Пастка для палюбоўніка» Э.Эліса і Р.Рыіса
Верасень
20
Пятніца
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Верасень
21
Субота
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
18:00
Амелі Натомб
Верасень
22
Нядзеля
Споведзь / Камерная сцэна
18:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч
Верасень
23
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Растоўскага акадэмічнага тэатра драмы імя Максіма Горкага (Растоў-на-Доне, Расія) / Камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Лопэ дэ Вега
Верасень
24
Аўторак
Меладрама на 2-е дзеі паводле п’есы «Скрыпкі часам»
19:00
Франсуаза Саган
Верасень
25
Серада
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі паводле французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель
Верасень
26
Чацвер
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
19:00
Фёдар Палачанін
Верасень
27
Пятніца
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Хрыста Бойчаў
Верасень
28
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Сяргей Казлоў
Верасень
28
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Верасень
29
Нядзеля
(Пара)нармальная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Феномены»
18:00
Рыгор Горын
Верасень
30
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Музычнага тэатра «Пецярбургская аперэта» / Аперэта на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Іаган Штраус (сын)
Кастрычнiк
3
Чацвер
Іграем Чэхава. Камедыя на 2-е дзеі па аднаактовых п’есах
19:00
Антон Чэхаў
Кастрычнiк
4
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі паводле п’есы «Скрыпкі часам»
19:00
Франсуаза Саган
Кастрычнiк
5
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Музычная казка / Камерная сцэна
12:00
Аляксей Якімовіч
Кастрычнiк
5
Субота
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Альда Нікалаі
Кастрычнiк
6
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Херберт Бергер
Кастрычнiк
8
Аўторак
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
19:00
Амелі Натомб
Кастрычнiк
9
Серада
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
19:00
Фёдар Палачанін
Кастрычнiк
10
Чацвер
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Кастрычнiк
11
Пятніца
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Кастрычнiк
12
Субота
Вечар беларускіх вадэвіляў
18:00
Міхась Чарот, Леапольд Родзевіч, Янка Купала
Кастрычнiк
13
Нядзеля
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі паводле французскай драматургіі
18:00
Сяргей Гіргель
Кастрычнiк
15
Аўторак
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Кастрычнiк
18
Пятніца
(Пара)нармальная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Феномены»
19:00
Рыгор Горын
Кастрычнiк
19
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казачка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Сяргей Казлоў
Кастрычнiк
19
Субота
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Марцін Мак-Донах
Кастрычнiк
20
Нядзеля
ГАСТРОЛІ Тэатральна-канцэртнага агенцтва «Антракт» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
18:00
Лілія Моцар
Кастрычнiк
21
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Тэатральна-канцэртнага агенцтва «Антракт» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Лілія Моцар
Кастрычнiк
22
Аўторак
Эцюды памяці / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Драздоў
Кастрычнiк
24
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Кастрычнiк
25
Пятніца
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
19:00
Рабэр Тама
Кастрычнiк
26
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Кастрычнiк
27
Нядзеля
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
18:00
Хрыста Бойчаў
Кастрычнiк
29
Аўторак
Драматычная балада на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Кастрычнiк
30
Серада
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Кастрычнiк
31
Чацвер
Споведзь / Камерная сцэна
19:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч

             
             

      

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка